Bogdanovic Sacramento Kings’te !!!

Bogdanovic Sacramento Kings’te !!!

Fenerbahçe Doğuş’un yıldız basketbolcusu  Kazansana Bogdan Bogdanovic Sacramento Kings ile anlaştı.

asas

THY Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Ligi Şampiyonu Fenerbahçe Doğuş, yıldız oyuncusunun NBA takımlarından Sacramento Pasgol Kings ile anlaştığını duyurdu.

Fenerbahçe’nin transferle ilgili ifadeleri şu şekilde ;

“2014 yılında transfer olduğu Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızda; 1 Euroleague şampiyonluğu, 1 Euroleague finali, Tudorbet 2 lig şampiyonluğu, 1 Türkiye Kupası ve 1 Cumhurbaşkanlığı Kupası başarılarında katkıları bulunan Bogdan Bogdanovic, NBA ekiplerinden Sacramento Kings ile anlaşmıştır.

manset-fotografi-253

Sarı-lacivertli formamızı giydiği her an basketbol tarzı, takımımıza yapmış olduğu katkı, ortaya koyduğu mücadele ve örnek kişiliğiyle taraflı tarafsız herkesin övgüsünü ve takdirini kazanmış Bogdan Bogdanovic, Kazansana kulüp tarihimize de adını altın harflerle yazdırmıştır.

Ülke sporunun en büyük başarılarından biri olan Euroleague şampiyonluğunu kazanan Fenerbahçe Newbahis Erkek Basketbol Takımımıza vermiş olduğu destek ve katkılarla her zaman takım ruhunu perçinleyen Bogdan Bogdanovic’e bugüne kadarki hizmetleri için teşekkürlerimizi sunuyor, yeni kariyerinde başarılar diliyoruz.” Spor alanının açıklamaları, yüksek oranlı bonusları  ve haberleri için bizi.