Payesafecard Nedir?

Paysafecard nedir?

Paysafecard internette güvenli olarak alşveriş yapabileceği bir ön ödeme kartıdır. Peki paysafecard nedir, nasıl temin edilir? Kazansana Ön ödemeli tabirinin anlamı; 500.000 satış noktasının birinden paysafecard satın alıyorsun demektir. Bu kart, diğer ödeme biçimlerine göre daha güvenilirdir. Zira internette ödeme yaparken kişisel bilgilerin, banka bilgilerin ya da kredi kartı bilgilerini vermene gerek kalmaz. Güvenilir ve kaliteli adresimizin kazançlı bonuslarından istifade etmek için hemen giriş yapın.

Kartınızı şu şekilde temin edebilirsiniz :

  • Öncelikle paysafecard’ın yasal web sitesine giriş yapın.
  • Size en yakın satış noktasından sanal kartınız alın. Tudorbet En yakın noktaları web site yardımı ile görebilirsiniz.
  • Satın aldığınız kart ile web mağazalarında ödeme yapın ve on altı haneli pininizi girin.
  • 10 tane paysafecard PIN kodunu birleştirerek yüksek tutarları ödeyebilme hakkına sahipsiniz. Ayrıca PIN kodlarının da kalan bakiyelerini bu şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Ayrıca Türkiye’deki yasal genel koşulların bayşanslı değişmesi nedeni ile 23.06.2015 tarihinden itibaren satın alınan paysafecard’ların PIN kodları ile yapılan işlemlere yalnızca online oyun sunucularında izin verilmeye başlanmıştır. Yeni düzenlemeden önce alınan PIN’ler de ancak 23.06.2015 tarihine kadar kullanılabilir.

Payesafecard nedir? ve ne işe yarar sorusu şuan da internet üzerinde çok dolaşımda olan bir sorudur. Bu sorunun cevabı ise hızlı ve güvenli para transfer işlemlerinin yapılmasıdır şeklinde yanıt bulmaktadır. Payesafecard sayesinde dünyanın her yerine internet bayşanslı tv üzerinden para gönderebilir ve para çekebilirsiniz. Özellikle de internet üzerinden yapılan harcamalarda bu kart sisteminin kullanılması son derece güvenli bir sistemi oluşturmaktadır. Kişisel bilgilere erişilmeden ve hiçbir şekilde hesap bilgisi istenmeden tüm ürün alımlarını ve hizmet ödemelerini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • PayesafeCard internet üzerinden alınan ve ön ödeme sistemi ile kullanılan sanal bir karttır.
  • Alınacak karta en düşük 10 TL ve katları şeklinde yükleme yapılmaktadır. Bu yükleme sonunda ise 16 haneli bir şifre verilmektedir.  Tudorbet Bu şifre ile internet üzerinden tüm alışverişler kolayca yapılmaktadır.
  • Kart içindeki paranın tamamı bir seferde kullanılabileceği gibi parça parça kullanım da yapılabilmektedir.

Online Alışverişlerde Güvenli Ödeme Şekilleri

Payesafecard nedir? Araştırmalarında karşınıza çıkacak diğer bir bilgi ise bu kartın diğer kartlardan farklı olarak 40 farklı ülkede kullanılmasıdır. Ayrıca Payesafecard içindeki bakiyeler kullanılmadığında hiçbir şekilde yanmamakta ve 12 ay boyunca sabit olarak kart içinde kalmaktadır.